Jedyne czego potrzebujesz to zrobić jeden krok

Pobierz proszę aplikację Discord. Jest ona dostępna w wersji na komputer oraz na telefon komórkowy. Pobierz obie wersje. Od tej pory jest to Twoje najważniejsze miejsce w którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje

Kliknij w ikonkę powyżej

Po zarejestrowaniu się do komunikatora Discord, poproś osobę która Cię tutaj przyprowadziła o unikatowe zaproszeniem do Grupy Take Profit.

Witamy na pokładzie🤫

Przed Tobą 16 kroków do zrobienia. Taki "samouczek". Daj sobie na to minimum 5-7 dni. Gdy szczegółowo wykonasz wszystkie kroki- system nas o tym poinformuje i dostaniesz dostęp do kolejnych kanałów Discord. Powodzenia!

Cześć,

JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU

Bardzo cieszę się, że mi zaufałeś/aś i jestem święcie przekonany, że jeżeli się mocno zaangażujesz w ten projekt to po kilku/kilkunastu miesiącach Twoje życie wejdzie na zupełnie inny poziom (sprawdzone info😎).

Słowem wstępu chcę nakreślić Ci w jaki sposób działa to grupa i co tak naprawdę tutaj robimy. Wiadomo- wszystko rozchodzi się o zarabianie pieniążków w sieci, bez konieczności pracy od 8 do 16 i z możliwością robienia tego z każdego miejsca na świecie. Ale nie tylko!
Tworzymy też świetną grupę która się wspiera, pomaga i wspólnie motywuje do działania. Rozwijając ten projekt nie chciałem żeby tylko pieniądze były jedynym wyznacznikiem sukcesu, ale głębsza idea która połączy ludzi, stworzy fajne wspomnienia, cudowne chwile i po prostu robiąc te pieniądze będziemy się też świetnie bawić!

I tak od stycznia 2021 staram się ze wszystkich sił zamienić moją wizualizację w coś rzeczywistego.

W grupie głównie zajmujemy się handlem (krótko oraz długoterminowym) krypto walut, ale nie tylko. Mamy dostęp do szerokiej gamy narzędzi które pomagają nam analizować rynek. Jest to aplikacja SwipeCoin z wbudowanym narzędziem Skalper i Harmonics. Każde narzędzie jest do czegoś innego i każdego trzeba się nauczyć. Opanowanie tych narzędzi pozwoli Ci uzyskać wolność finansową, ale (i tutaj uwaga) napewno nie w 2 tygodnie czy miesiąc! Trzeba poświęcić na to czas.

To nauka. Ale warta zachodu.

Zaczynamy od założenia giełdy na której będziemy mógł operować naszymi środkami i podejmować transakcje (Binance oraz MT4), następnie oglądamy fundamentalne filmiki (z aplikacji SwipeCoin- sekcja videos oraz z platformy GoLive- sekcja favorite videos edukatora Romana Uchyły). Kolejny krok to korzystanie z wcześniej wspomnianych narzędzi i zarabianie pieniążków.

No i nie mógłbym zapomnieć o naszej grupie wsparcia… Ludzie tam… Są fenomenalni!

Witamy w rodzinie.

1️⃣✅. Upewnij się, że masz Franka Rumaka w znajomych

Jak nie- wyślij zaproszenie i napisz wiadomość prywatną: „dołączyłem/am do Akademii -dodaj mnie proszę do znajomych”
Dodatkowo podaje Ci swój numer telefonu w celach szybkiego kontaktu (szanuje każdą osobę która tutaj dołączyła, ale mam nadzieję, że nie będziecie numeru przekazywać do nieodpowiednich osób):
+48 796 392 360

2️⃣✅. Dołącz* do naszej zamkniętej grupy na Facebook oraz komunikatora DISCORD

*Kliknij w przycisk poniżej✌️

Zamknięta Grupa na FaceBook powstała w celu ułatwienia dostępu do ważnych materiałów. To tam Franek wrzuca grafik na cały tydzień, ważniejsze wideo czy analizy rynku.

Warunkiem dołączenia jest podanie numeru #ID z Akademii który znajdziesz po zalogowaniu na stronę: https://im.academy

Dołącz do grupy Facebook

„Kanał DISCORD jest to chat grupowy podzielony na różne kanały tematyczne. Jest miejsce dla osób „nowych”, jest kanał „ogólny”, mamy też kanał tylko dla kobie, jest również miejsce do chwalenia się zarobkami, jest także miejsce na luźne rozmowy czy wrzucanie memów z internetu.

DISCORD to komunikator zarówno na komputer jak i telefon komórkowy

Podsumowując- każdy aktywny członek Akademi trafia do tej grupy i jest częścią najlepszego zespołu w Polsce!

By otrzymać link zapraszający- napisz do osoby która zaprosiła Cię do naszego projektu

Bardzo ważne- po rejestracji na DISCORD zmień proszę swój „pseudonim” na chacie na IMIE NAZWISKO #ID

Pobierz Discord

Numer ID znajdziesz na głównej stronie IM.

👉O TUTAJ

Następnie by móc cokolwiek pisać i mieć dostęp do kanału wymagana jest akceptacja regulaminu DISCORD

Z razie pytań- pytaj.

Jeżeli jesteś reprezentantką płci pięknej- upewnij się, że masz dostęp do kanału „🎀GIRL-POWER”. Jeżeli nie masz dostępu napisz proszę na kanale „Nowi”- @franek @denis proszę o rangę GIRL

Kanały tylko dla kobiet

3️⃣✅ZAREJESTRUJ SIĘ DO GIEŁDY BINANCE

Giełda Binance jest całkowicie bezpłatna. Jest to miejsce gdzie dokonujemy zakupu, wymiany oraz sprzedaży kryptowalut. Bez tego ani rusz. Tutaj również nabywamy kryptowanuty długoterminowo (inwestycja). By nauczyć się obsługi Binance niezbędne będzie zapoznanie się z materiałami "wszystko o Binance" na samym dole strony. Jest tam również link z instrukcją jak wpłacić pieniążki na giełdę Binance. Z pozycji komputera najlepiej logować się na Binance w przeglądarce. Na telefonie polecam ściągnąć aplikację która nazywa się "Binance"

Na samym dole strony w „dodatkowe ważne linki” są filmiki
z obsługi giełdy Binance.
Jest też artykuł jak wpłacić pieniążki.

4️⃣✅ZAREJESTRUJ SIĘ DO BROKERA TRADEQUO

Broker TradeQuo to miejsce w którym dostajemy bonusowe $50. Każda osoba dołączająca do Akademii jest upoważniona do otrzymania BONUSU. Nie widzę dlaczego mielibyśmy nie skorzystać. Grzech nie skorzystać! Po rejestracji do brokera trzeba będzie pobrać aplikację MT4 o czym napiszę poniżej. Aplikacji MT4 używamy głównie do giełdy Forex i (nie są to kryptowanuty) lecz nie tylko. Świetna aplikacja na początek przygody z Akademią.

Poniżej (w kroku 8) instrukcja obsługi i rejestracji do TradeQuo

5️⃣✅. Pobierz aplikację 💸 SWIPE COIN 💸 na telefonie komórkowym + zaloguj się na laptopie

Strona WWW do SwipeCoin z laptopa to: MySwipeCoin.im
Na telefonie ściągnij aplikację: SwipeCoin

Tutaj otrzymujemy wszystkie propozycje handlowe kiedy kupić/sprzedać daną kryptowalutę.

Do aplikacji SwipeCoin logujesz się za pomocą swojego Username oraz Hasła jakie wybrałeś przy rejestracji do Akademii Im. Dostęp do aplikacji jest połączony z dostępem do Im.

Aplikacja SwipeCoin jest to narzędzie z którego musimy nauczyć się obsługiwać. Od tej pory stanie się to Twoją najważniejszą aplikacją na telefonie, bo zwyczajnie będzie pozwalać Ci zarabiać. Aplikacja jest świetnie dostosowana do telefonu aczkolwiek na samym początku radzę otworzyć ją na komputerze. Mamy tutaj kilka istotnych zakładek:

All Leverage Ideas – czyli pomysły na handel na tzw. „dźwigni” (CO TO JEST?)
Tutaj znajdziemy powiadomienia na pomysły handlowe które mają określone warunki do spełnienia takie jak: cena zakupu, cena sprzedaży, cena zabezpieczenia transakcji itd.
Większość danych otrzymujemy od Amerykańskich traderów: Crypto Picasso, Nick Gomez.

All Exchange Ideas – czyli pomysły na handel długoterminowy.
Tutaj znajdziemy powiadomienia na pomysły handlowe które są długoterminowe. Polega to na zakupie danej kryptowanuty (po odpowiedniej cenie) oraz trzymanie jej aż wzrośnie do danego poziomu (dlatego potrzebne nam będzie konto na giełdzie Binane- o tym później).

Najczęściej otrzymujemy informację o najlepszym możliwym momencie by daną kryptowalutę sprzedać. Takie pomysły handlowe nie mają określonej ramy czasowej i są przypadki, że daną kryptowalutę opłaca się trzymać nawet kilka/kilkanaście miesięcy.
Większość danych otrzymujemy od Amerykańskiego Tradera Curtis Cobane.

Videos – czyli filmiki instruktarzowe (NA PÓŹNIEJ!)
Znajdziemy tutaj wszystko czego potrzebujemy do postawienia pierwszych kroków, czyli: jak poruszać się po Akademii, jak korzystać z aplikacji SwipeCoin, jak obsługiwać aplikacje Skalper i wiele wiele innych. Obowiązkowo zmień język na Polski i obejrzyj wszystkie filmiki z „Szybki Start” (OBOWIĄZKOWO) oraz „Polish Course” (nieobowiązkowe).
Nie zajmuj się tym teraz, ale miej na uwadze, że te filmiki będzie trzeba obejrzeć! Teraz przejdź dalej…

Odtwórz wideo

W aplikacji SwipeCoin mamy dostęp do narzędzia Scalper.
Scalper to nic innego jak narzędzie skanujące rynek BitCoin oraz Ethereum 24/7.
Jest to fenomenalne narzędzie a odpowiednie go zrozumienie i trzymanie się odpowiednich zasad pozwala na zarobek każdego dnia przy jednoczesnym minimalizowaniu strat.
Nauka obsługiwania narzędzia Scalper jest obowiązkowa a nieodpowiednie zrozumienie zasad może poskutkować utratą sporej ilości pieniędzy. Przed rozpoczęciem otwierania transakcji upewnij się, że zapoznałeś/aś się ze wszystkimi filmikami z aplikacji SwipeCoin (sekcja Videos lub KLIKNIJ TUTAJ). Narzędzie Swipecoin działa również na telefonie komórkowym. Wystarczy zalogować się poprzez przeglądarkę (https://swipecoin.im)

Nauka obsługi narzędzia SwipeCoin odbywa się na naszych ZOOMach grupowych z Michałem Organiściakiem. Grafik spotkań jest dostępny na komunikatorze Discord na kanale #grafik-spotkań


Teraz…przejdź dalej.

👇Ściąga odnośnie wejścia w aplikacji Scalper. Tak samo działamy na „SELL”👇

6️⃣✅. Upewnij się, że masz dostęp do platformy 🧲 GoLive 🧲

GoLive (czyli spotkania on-line) z Polskim edukatorem odbywają się 4 razy w tygodniu.

Wszystko jest zapisywane i dostępne do odtworzenia w wolnym czasie.


Roman Uchyła jest jednym z najlepszych Polskich traderów i edukatorów na rynku krypto walut.
Sam jeszcze 3 lata temu był sceptycznie nastawiony i mówił „to jest oszustwo”.
Dziś edukuje setki ludzi którzy chcą pomnażać swój kapitał w tych trudnych czasach.
Sesje odbywają się w poniedziałki, środy, piątki i soboty ale są zapisywane i można je oglądać dożywotnio. Na żywo można zadawać pytania a Roman jest fantastycznym człowiekiem starający się pomóc każdemu. Kopalnia wiedzy.

Dodatkowo jest mnóstwo dodatkowych sesji w języku Angielskim, Niemieckim i innych (często są po prostu tłumaczone i streszczane przez Romana u niego na zajęciach) więc jeżeli znasz angielski i masz mnóstwo czasu to możesz odpalić sobie 🙂 Aczkolwiek na początku sesje z Romanem w zupełności wystarczą! Sam nie jestem w stanie uczestniczyć na każdej z nich🤷‍♂️ Dodatkowo często wrzucamy streszczenia sesji GoLive z Amerykańskimi edukatorami na naszą grupę.

Po wejściu na platformę GoLive i wyborze języku Polskiego wybierz pakiet DCX. Następnie kliknij w ikonkę Romana Uchyły i zapoznaj się ze wszystkimi filmikami w zakładcę „FAVORITE SESSIONS”. Następnie staraj się uczęszczać na zajęcia na bieżąco. Jeżeli Ci się nie uda pamiętaj, że wszystkie sesje są zapisywane i dostępne do odtworzenia później.

7️⃣✅. Upewnij się, że masz dostęp do 💎Platformy IM

Logujesz się za pomocą loginu i hasła jakie wybrałeś/aś przy rejestracji do Akademii.

Tutaj widzisz swoje opłaty i wszystkie inne rzeczy z tym związane.
Takie Twoje osobiste centrum dowodzenia.

8️⃣✅. CO TERAZ?

👇👇👇👇👇👇

1. Rejestrujemy się do brokera Trade Quo (kliknij)
2. Otwieramy konto demo

3. Wysyłamy dokumenty (paszport/dowód osobisty oraz wyciąg z konta bankowego wraz z adresem) do weryfikacji (Profile>Verification po polsku: Profil>Weryfikacja)

4. Czekamy na mail od Support@tradequo.com w którym zaakceptują Wasze dokumenty oraz zapytają o wysokość pierwszego depozytu (nie odpisujemy narazie)

5. Wracamy na TradeQuo i na takiej samej zasadzie jak konto DEMO zakładamy konto LIVE. MUSIMY być najpierw zweryfikowani, więc bez maila o weryfikację nie próbujcie założyć konta LIVE, bo system Wam nie pozwoli (jak to zrobić? Sprawdź filmik z rejestracji).

6. Odpisujemy na otrzymany już mail i piszemy prosbę o BONUS NA WYSOKOŚĆ $50 na rozpoczęcie Tradingu:

„Witam. Jestem z grupy Take Profit od Franka Rumaka. Proszę o przyznanie bonusu 50 USD na konto 2222xxxx….”

-Skąd wezmę ten numer konta?
Jest w zakładce „MT4”

7. Ściągamy aplikację Meta Trader 4 i oglądamy filmik z jego obsługi: KLIKNIJ TUTAJ (lub obejrzyj filmik poniżej)

Odtwórz wideo

Okresowo broker robi super PROMOCJE za doładowania konta. By otrzymać taki bonus za doładowanie trzeba napisać mail o treści:

„Witam. Jestem z grupy Take Profit od Franka Rumaka. Wpłaciłem/am depozyt xxx USD na konto MT4 nr 2222xxxx. Proszę o przyznanie bonusu 30% od wpłaty.”

Najlepiej przed depozytem zapytać się drogą mailową, czy obecny bonus jest teraz przyznawany i na jakich warunkach.W razie jakichkolwiek problemów z brokerem proszę pisać na mail: support@tradequo.com . Chłopaki zawsze służą pomocą.

Masz problem z rejestracją?
Pomożemy!👇

9️⃣✅. ZAMÓW Kartę WIREX lub otwórz konto SKRILL

(Ten krok możesz narazie pominąć). Na karcie Wirex możemy trzymać kryptowanuty (chociażby BTC) oraz inne waluty fiducjarne, czyli: złotówki, dolary czy euro. Polecam każdej osobie zaopatrzyć się w taką kartę. Można nią normalnie płacić w sklepie za zakupy (Karta nie działa w UK). Zamiast karty Wirex możesz również pomyśleć o koncie internetowym www.skrill.com. Ja posiadam oba. Dla osób z UK jedynym wyjściem jest konto SKRILL.

🔟✅. Przeszedłeś/aś proces wstępu

To wszystko! Przeszedłeś/aś proces wstępu.
Nie było tak ciężko, co?

haha, jasne że było!
Ale spokojnie.
Teraz obejrzyj filmiki z aplikacji SwipeCoin i Favorite Session na GoLive krok 3 i krok 4.
Z dnia na dzień będziesz rozumieć coraz więcej i więcej a w razie jakichkolwiek pytań- pomożemy☺️

Teraz najważniejsze to skupić się na tym by uczęszczać na spotkania GoLive z Romanem Uchyłą oraz aktywność i próbowanie łapania pierwszych dolarów na narzędziu Skalper. Dodatkowo są organizowane wewnętrzne ZOOMy- grafik znajdziesz na DISCORD na kanale #🛎grafik-spotkań🤗

Dodatkowo istnieje możliwość zarabiania na polecaniu Akademii Im. Jeżeli za jakiś czas zainteresuje Cię ten temat i przekonasz się na własnej skórze, że Akademia to świetne miejsce które daje Ci dodatkowy dochód i warto ją polecać- odezwij się do mnie. Wszystko Ci opowiem😎

Daj sobie czas i tak jak napisałem powyżej
Nie rozumiesz czegoś? Pytaj!🥳

Działamy w grupie

Jestem tutaj
żeby pomóc.

Doskonale pamiętam moje początku w Akademii IM i wiem jakie są początki. Mnóstwo nowych informacji, aplikacji i narzędzi sprawia, że czujesz się jak dziecko. To normalne. Daj sobie czas i idź schematem krok po kroku (zacznij od pierwszego kroku i niczego nie pomijaj) a w razie pytań: