PRZESTAŃ

tracić cenny czas i robić rzeczy których tak bardzo nie lubisz...
Zamiast tego zacznij działać i krok po kroku zbliżaj się do życia którego pragniesz.


Nie wiesz jak?
Pomożemy.

fake 7 png przezroczyste tło

Jest nas ponad 500 osób w Zespole.

Od samotnych matek z dziećmi po informatyków i inżynierów. Większość z nas ma podobny cel i marzenie- stać się nie zależnym finansowo, uwolnić się od nielubianego szefa, stworzyć życie na jakie zasługujemy i korzystać z niego przez długie lata na własnych zasadach

Po to powstało „Take Profit Crypto Crew”.

Zarabiamy na ruchach na rynku kryptowalut.

Dlaczego❓

Bo tam jest największy potencjał zarobkowy. Gdy poznasz zasady gdy i będziesz ich przestrzegać to nauczymy Cię jak zminimalizować ryzyko straty oraz jak maksymalizować zyski. 

Nigdy odwrotnie.

Nie obiecujemy lamborghini po miesiącu (jest już zbyt dużo oszustów którzy obiecują gruszki na wierzbie- my do nich nie należymy).

. Obiecujemy naukę umiejętności która da Ci dobry przychód z każdego miejsca na świecie przy użyciu telefonu.

Nie powierzasz nam swoich pieniędzy. Nikt oprócz Ciebie nie ma wglądu do Twojego portfela. My tylko nauczymy Ciebie jak pomnażać swoje oszczędności.

*Przed rejestracją zapoznaj się ze z tą stroną (na samym dole jest sekcja pytań i odpowiedzi) skontaktuj się proszę z osobą która CIe tutaj przyprowadziła w celu uniknięcia wybierania chociażby złego pakietu!

Chcesz wiedzieć jak zarabiamy?

Obejrzyj prezentacje naszej grupy

Odtwórz wideo

👇WYNIKI naszej grupy na przestrzeni ostatnich dni👇

👇Jesteśmy najszybciej rozwijającą się grupą w Polsce. W maju 2021 zajęliśmy 9te miejsce na Świecie!👇

👇Czerwiec jak widzisz należy do nas! Mamy pierwsze miejsce👇

Boisz się?
Masz obawy?
Jesteś mamą?
Pracujesz na etat?
Masz dużo obowiązków?
Opiekujesz się dzieckiem?
Nie jesteś mistrzem komputera?
Internet to dla Ciebie czasem czarna magia?

👇PRZECZYTAJ👇

IMG_8300

potrzebujesz pomocy? napisz!

Nie bój się do mnie napisać, odpowiem na każde pytanie i… obiecuje Ci, że nie gryzę 🙂

Jak się zarejestrować?

Specjalnie dla Ciebie przygotowałem krok po kroku poradnik jak się zarejestrować do Akademii.

Spytaj osoby która pokazała Ci tą stronę o Username

dołącz do nas i zacznij działać

Nie marnuj czasu. Podejmij decyzje, zacznij działać, zacznij zmieniać, zacznij wygrywać!

W Akademii IM w głównej mierze korzystamy z giełdy Binance. Nikt oprócz Ciebie nie ma dostępu do Twoich pieniędzy. Tylko Ty decydujesz na co je przeznaczasz, w jakiej ilości i możesz wypłacić je w każdym momencie.

Giełda kryptowalut Binance działa na rynku od połowy 2017 roku. Jej pierwszą siedzibą był Shanghaj, następnie firma przenosiła się do Hongkongu, aby ostatecznie osiąść na Malcie. Niemal pół roku działalności platformy na rynku wystarczyło, aby stała się ona jedną z czołowych giełd kryptowalut na świecie. Z danych umieszczonych na stronie wynika, że na platformie zarejestrowało się już ponad 8 milionów użytkowników. Giełda ta oferuje aż 150 różnych kryptowalut, przy czym liczba ta stale się zmienia, ponieważ co chwilę pojawiają się nowe. Handel odbywa się na czterech rynkach walutowych: Bitcoin, Ethereum, BinanceCoin (BNB), Tether (USDT).

Jeżeli chcesz możesz sprobować własnych sił na giełdzie aczkolwiek bez fundamentalnej wiedzy- odradzamy jakiekolwiek inwestycje, bo jest wysokie prawdopodobieństwo utraty pieniędzy.

Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu Take Profit. Dostarczymy potrzebne informacje, wiedzę oraz mentoring. Poprowadzimy krok po kroku i pokażemy jak my zarabiamy pieniążki na tej giełdzie.

CO OTRZYMAM OD AKADEMII?

Platforma edukacyjna GoLive daje nam dostęp do wiedzy najlepszych edukatorów z całego świata w jednym miejscu. Polski Edukator Romek Uchyła prowadzi sesje na żywo aż 4 razy w tygodniu, ucząc setki ludzi jak zarabiać przy użyciu smartphona. Jego wiedza zmieni Twoje podejście do życia jak i wielkość Twojego portfela. Wszystkie sesje zapisywane i dostępne dożywotnio na platformie GoLive.

Aplikacja SwipeCoin, na którą otrzymujemy gotowe powiadomienia od najlepszych traderów z wieloletnim doświadczeniem, mówiące nam kiedy i jaką kryptowalutę najlepiej zakupić oraz kiedy ją sprzedać tak, by zarobić jak najwięcej pieniędzy, a zminimalizować ryzyko do najniższego możliwego procenta.

CO OTRZYMAM OD Was?

Platforma edukacyjna GoLive daje nam dostęp do wiedzy najlepszych edukatorów z całego świata w jednym miejscu. Polski Edukator Pan Roman prowadzi sesje na żywo aż 4 razy w tygodniu, ucząc setki ludzi jak zarabiać przy użyciu smartphona. Jego wiedza zmieni Twoje podejście do życia jak i wielkość Twojego portfela.

Znasz inny język?
Świetnie!
Mamy również zajęcia w 18 innych językach!

Wszystkie sesje zapisywane i dostępne dożywotnio na platformie GoLive.

Aplikacja SwipeCoin na którą otrzymujemy gotowe powiadomienia od najlepszych traderów z wieloletnim doświadczeniem mówiące nam kiedy i jaką kryptowalutę najlepiej zakupić oraz kiedy ją sprzedać tak by zarobić jak najwięcej pieniędzy a zminimalizować ryzyko do najniższego możliwego procenta.

Sygnały przychodzą o różnych porach dnia. Każdego dnia dostajemy jakieś powiadomienie odnośnie kupna lub sprzedaży. Nie martw się jak ominie Cie sygnał. Są też wysyłane ze sporym wyprzedzeniem (tak byś miał czas ustawić automatyczne kupno lub sprzedaż).

Uczymy również jak grać na spadkach cen i na tym zarabiać (tak, da się zarabiać gdy coś traci na wartości)

Wsparcie

Dołączając do nas w pierwszej chwili dołączasz również do naszejj zamkniętej grupy Take Profit.. Razem tworzymy całość i wspólnie staramy się osiągać podobne cele, czyli pomnażanie kapitału (świetnie się przy tym bawiąc).

Dla każdego

Wiek, płeć i doświadczenie nie mają tu żadnego znaczenia. Setki naszych partnerów przekonuje się o tym każdego miesiąca. Każdy z nich żałuje, że zwlekał z decyzją. Prowadzimy ludzi od A do Z (tak, tych którzy nie mają zielonego pojęcia o krypto walutach też).

Idealny moment

Jesteśmy pionierami tego projektu w Polsce. Widzieliśmy złe, dobre, a najlepsze dopiero przed nami! Wykorzystaj nasze doświadczenie, aby nie tracić czasu i pieniędzy! Wiemy jak nauczyć każdego by zarabiał poprzez handel krypto walutami.

WSPARCIE PRZEDE WSZYSTKIM

Mamy zamkniętą grupę na Facebook oraz jeden wspólny chat gdzie znajduje się w obecnej chwili ponad 400 osób mających wspólne cele i marzenia. Razem działamy tak by każdy wygrał w swoim życiu wolność. Wspieramy się, motywujemy, wymieniamy informacjami oraz nowinkami ze świata krypto walut i wspólnie idziemy w jednym kierunku. Nie ma nic bardziej wartościowego niż praca zespołowa bo samemu możemy osiągnąć sukces, ale w grupie zajdziemy napewno dalej a dodatkowo jest przyjemniej... 🙂

Tak wyglądają powiadomienia które dostajemy- wystarczy przepisać na aplikację

PYTANIA?

Zebrałem odpowiedzi na najpopularniejsze pytania. 

Oczywiście. Na rynkach finansowych nie ma limitu. Jedyne co Cię ogranicza to wiedza i sposób w jaki ją wykorzystasz a najlepsze miejsce by ją zdobyć to Akademia IM.

Absolutnie nie.
Akademia powstała w celu nauczenia kompletnie zielonej osoby tego jak poruszać się na rynkach finansowych i jak pomnażać swój kapitał unikając tym samym inflacji i zabezpieczając swoją przyszłość.

To zależy.
Nie będę kłamać, że nie trzeba poświęcać w ogóle czasu bo to kłamstwo.
Każdy przyswaja wiedzę w swoim czasie i zaczyna rozumieć rynek szybciej lub wolniej. 
Na początku dołączenia do Akademii dostajemy mnóstwo materiałów z którymi musimy się zapoznać. Następnie założyć konto u Brokera, otrzymać bonusowe $50 od Akademii (jak nie wiesz jak je otrzymać- napisz do mnie) i zacząć proces zarabiania. Na początku radzimy operować na wirtualnych środkach (na aplikacji Meta Trader 4), następnie na środkach otrzymanych od Akademii a gdy już będziemy gotowi to nie widzę problemu by zasilić nasze konto dodatkową gotówką.
Pierwszy tydzień jest najtrudniejszy i najlepiej byłoby poświęcić około godzinkę lub dwie dziennie na przyswojenie podstaw.
Później ten czas się diametralnie skraca.

NIE.
Nie wpłacasz pieniędzy do Akademii a Akademia nie obraca Twoimi pieniędzmi.
Opłata którą ponosisz to subskrybcja za otrzymywanie informacji oraz potrzebnej wiedzy do tego by pomnażać swój kapitał. Akademia nigdy nie poprosi Cie o pieniądze ani nie powie, że pomnoży Twój kapitał. Płacisz za naukę, dostęp do informacji oraz za powiadomienia dotyczące najlepszej możliwej sytuacji (według wieloletnich traderów) do kupna oraz sprzedaży poszczególnych krypto walut

Na 99% nie.
Pierwszy tydzień a nawet dwa w Akademii głównie poświęca się na naukę jak minimalizować ryzyko, jak nie stracić oraz na to by poznać podstawy i warunki które muszą zostać spełnione gdy dostajemy powiadomienie na kup/sprzedaj. Nikt nie broni Ci grać od pierwszego dnia, aczkolwiek szczerze tego odradzamy w trosce o Twoje środki. Gdy zrozumiesz na czym to wszystko polega i jak pomnażać bezpiecznie swój kapitał – wtedy jest świetny czas na rozpoczęcia zarabiania. Wtedy z kwoty $50 nie ma żadnych przeciwskazań żeby zrobić $200 a nawet $2000 w miesiąc. Tutaj limitów nie ma. Jedynym limitem jest Twój umysł i umiejętności jakie posiadasz.

Tak jak wcześniej wspomniałem
Opłata za Akademie to nie jest inwestycja pieniężna. Płacisz za edukację oraz za powiadomienia kiedy jest najlepszy czas na zakup i sprzedaż danej kryptowanuty oraz za to jak zminimalizować ryzyko potencjalnej straty a zmaksymalizować zysk. To co zrobisz z tą wiedzą zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Akademia nie narzuca Ci w co i ile masz inwestować (ale sugeruję przeznaczyć $50 od Akademii właśnie na powiadomienia co kupić i sprzedać)

Absolutnie nie trzeba a nawet odradzam.
Na początku staramy się każdego zachęcić by kilka dni „operował” na wirtualnych środkach by się nauczyć tego procesu. Następnie wykorzystujemy $50 otrzymane od Akademii. W ostatnim kroku jeżeli pomnażanie kapitału nam dobrze wychodzi i czujemy się z tym komfortowo możemy wpłacić więcej pieniążków.

Powiadomienia na SwipeCoin oraz wiedzę którą dostajemy na platformie GoLive jest bezcenna. Naprawdę. Tylko od nas zależy ile razy pomnożymy własny kapitał, a procent składany to 8 cud świata

Śmiem twierdzić, że jest dużo więcej warta. Jeżeli podchodzisz  do tego w sposób, że chcesz wejść do Akademii i zarabiać miliony po miesiącu- to nie dla Ciebie. Tutaj zdobywasz wiedzę na lata i jeżeli potraktujesz to poważnie to długoterminowo będzie to najlepsza inwestycja jaką kiedykolwiek poczyniłeś. Nic nie da Ci takiego zwrotu jak wiedza w co inwestować by mieć największy możliwy zwrot

Oczywiście.
Na tym to wszystko polega! Na kontakcie i rozmowach.
Ze mną oraz z całą grupą ludzi którzy dołączyli z mojego polecenia. Razem tworzymy wielką krypto rodzinę.

Normalna cena za pierwszy miesiąc to $235 (teraz obowiązuje promocja i jest to $209 oraz bonus $50 na start od Akademii które od razu można zaczynać pomnażać – napisz do mnie a powiem jak skorzystać z promocji).

Miesięcznie jest to kwota $170. Płaci się co 28 dni i nie ma obowiązku przedłużania abonamentu. Po prostu- nie zapłacisz to nie będziesz miał dostępu do sygnałów w SwipeCoin i platformy GoLive. Tak samo jak z doładowaniem telefonu. Płacisz to dzwonisz, nie płacisz nie dzwonisz. Nie podpisujesz żadnej umowy ani nic takiego.

Akademia wychodzi nam naprzeciw umożliwia nam naukę również za darmo dla najbardziej zmotywowanych!
By dowiedzieć się więcej- napisz do mnie po szczegóły.

Zwyczajnie napisz do osoby która podesłała Ci tą stronę i poproś o pomoc w rejestracji 🙂

Masz więcej pytań?

Odezwij się do osoby która wysłała Ci tą stronę. Z chęcią na wszystkie odpowie!